Praca

1

Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds.technicznych

Zadania

    • Sporządzanie kosztorysów i wycen na podstawie dokumentacji projektowej
    • Przygotowywanie ofert przetargowych
    • Przygotowywanie zapytań ofertowych branżowych i analiza spływających ofert
    • Sporządzanie umów i prowadzenie spraw związanych z bieżącą realizacją budów

Wymagania

    • Wykształcenie techniczne - kierunek budownictwo lub pokrewne.
    • Umiejętność czytania i analizowania rysunku technicznego i dokumentacji projektowej.
    • Samodzielność i odpowiedzialność.
    • Dobra znajomość pakietu MS Office.
    • Znajomość programu do kosztorysowania NORMA PRO i zasad kosztorysowania.
    • Umiejętność́ współpracy w ramach zespołu.
    • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres firmy:

,,WPRD GRAVEL” Sp. z o.o. 80-560 Gdańsk, ul. Żaglowa 2

lub na e-mail

 W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”